VISAT SERVIS 737 838 094

CNG zemní plyn

Přestavujeme vozidla na palivo CNG (stlačený zemní plyn)ekologické přestavby vozů na CNG

Přestavbu na palivo CNG (stlačený zemní plyn) provádíme na vozidlech s benzínovým i naftovým motorem. Zatímco benzínový motor lze i po přestavbě provozovat na původní palivo, u naftového toto nelze.

Vlastnosti - Snižuje výkon motoru o 5-10%. Dojezd automobilu je 200 - 250 km. Tankování je možné i z domácích kompresorových stanic.

Bezpečnost - vozidla přestavěná na CNG jsou bezpečnější než vozidla s benzinovým a naftovým motorem i než vozidla přestavěná na LPG.

Úspora - Nejlevnější palivo (méně než poloviční cena oproti benzínu).

Životní prostředí - Při spalování CNG vzniká výrazně méně škodlivých emisí. O 50-70% nižší hlučnost vně i uvnitř vozidel.

 

Uvažujete o přestavbě svého vozu na palivo CNG? Nevíte, které alternativní palivo zvolit? Potřebujete více informací k rozhodnutí?

Jsme zde pro Vás. Kvalifikovaně Vám zodpovíme Vaše dotazy. Zanechte nám svoji emailovou adresu a případně i telefonní číslo, budeme Vás kontaktovat. (Vaše údaje nesdělíme nikomu dalšímu a použijeme je pouze k tomu, abychom Vás mohli oslovit).

Zajímá Vás, jakou návratnost investice do přestavby můžete očekávat?

Chcete-li vědět, jakou návratnost bude mít investice do Vašeho vozu, uveďte ve zprávě typ vozu a motoru, druh paliva (benzín nebo nafta) a průměrný počet kilometrů, který za rok ujedete.

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů