VISAT SERVIS 737 838 094

LPG přestavby

Přestavujeme vozidla na palivo LPG (zkapalněný ropný plyn)přestavba vozu na LPG

Přestavbu na palivo LPG (Liquefied Petroleum Gas, česky zkapalněný ropný plyn, směs uhlovodíkových plynů propan - butan) provádíme na vozidlech s benzínovým motorem.

Vlastnosti - Výkon je srovnatelný s benzínovými motory. Výrazné zvýšení dojezdu.

Bezpečnost - vozidla přestavěná na LPG jsou bezpečná díky vícenásobné ochraně proti vznícení a explozi. Parkování v podzemních garážích je povoleno všude tam, kde není výslovně zakázáno.

Úspora - Spotřeba je srovnatelná s benzínem. Levné palivo (méně než poloviční cena oproti benzínu). Osvobození od silniční daně pro firemní vozidla.

Tankování - dostatečně široká síť stanic v ČR i v Evropě.

Životní prostředí - Při spalování LPG vzniká výrazně méně škodlivých emisí. Snížení hlučnosti.

Ceník - přestavby v systému Elpigaz a HL Propan

 

Uvažujete o přestavbě svého vozu na palivo LPG? Nevíte, které alternativní palivo zvolit? Potřebujete více informací k rozhodnutí?

Jsme zde pro Vás. Kvalifikovaně Vám zodpovíme Vaše dotazy. Zanechte nám svoji emailovou adresu a případně i telefonní číslo, budeme Vás kontaktovat. (Vaše údaje nesdělíme nikomu dalšímu a použijeme je pouze k tomu, abychom Vás mohli oslovit).

Zajímá Vás, jakou návratnost investice do přestavby můžete očekávat?

Chcete-li vědět, jakou návratnost bude mít investice do Vašeho vozu, uveďte ve zprávě typ vozu a motoru, druh paliva (benzín nebo nafta) a průměrný počet kilometrů, který za rok ujedete.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů